KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Blyerts 5577573
nr 557 7573
Blyerts
Skotskt landskap med figurer, 17/1800-tal, 19x27
Utrop:
100 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 december 2008
kl 17:43:49
300 kr
150 kr
300 kr
400 kr
500 kr
550 kr
600 kr
6
7
950 kr